Test digitální zrcadlovky Canon 450D

  • petr tešer
    petr tešer
    15.05.2008 17:50

    Prosím o vysvětlení, co se děje s prachem po tom "oklepání" z ochranného filtru, kde se hromadí? Musím časem zajít do servisu pro odstranění nahromaděného prachu nebo to zvládnu sám (je zmíňka v manualu?).
    Díky Petr

  • juhu
    juhu
    15.05.2008 21:36

    konecne test kde je aj nejake to porovnanie s konkurenciou a nie len na zaver obligatne tvrdenie o tom ze 'aparat si svojich priaznivcov iste najde'. len tak dalej. co tak napriklad test na ten pentax K200? uz z tejto recenzie je zrejme ze pojde o vydareny pristroj, asi je to tym ze Pentax ak chce prezit nemoze zakaznikom ponukat ani v low ende az take bakelitove hracky ako zabetnute znacky C/N

    teser: to je jedna z tych neprijemnych otazok na ktore vyrobca nerad odpoveda. napr u pentaxu K200 na to ma sluzit nejaka lepiva paska kde sa ma ten prach akoze zachytit. kolko ma taky system a ona lepivost fungovat tazko povedat, asi sa naozaj rata s tym ze tie dva roky to vydrzi a potom aj tak aparat vyhodis a kupis novy model.

  • Demis Novicky
    Demis Novicky
    15.05.2008 23:57

    V článku se porovnávají výrobky Canona, Nikona a Pentaxu, ale co Sony (Minolta)? Nebo kvalita nestojí za řeč? A mě to zrovna zajímá. Nemáte představu ? Dík ...

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    16.05.2008 09:39

    Demis:.. http://www.fotoaparat.cz/article/10636/1 udělej si porovnání sám ... A200 je dle mého lepší ... :-)))

  • Demis Novicky
    Demis Novicky
    16.05.2008 19:53

    Petr Štefek: Dík za názor. Mě zajímá právě spíš názor a pocit z používání zkušených.

  • Tomáš Drozd 1
    Tomáš Drozd 1
    23.05.2008 20:16

    čau Michale! článek standardně dobrej, nicméně k fotoaparátu si dovolím poznamenat, že jsem nedávno rozvažoval, co za záložní tělo pořídit 400D/450D a vyhrála 400D. zcela selským rozumem zhodnoceno bylo následující: větší display, rozlišení a live view - k ničemu, rozměry se velmi blíží 40D a cca. 5.000,- rozdíl mi za větší hledáček fakt nestojí. takže podle mého selského rozumu - žádný velký krok kupředu oproti předchozímu modelu, na což jsme (byli) u Canonu zvyklí;) hoj!

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    Autor
    24.05.2008 22:25

    infrared-d: Dik, ono je ale taky otazkou, jak moc toho lze jeste vylepsit a pritom zachovat cenu odpovidajici dane kategorii, coz by ale asi bylo na delsi diskuzi ....
    Ahoj a dobre (nejen IR) svetlo.

  • Bobrs
    Bobrs
    27.05.2008 12:50

    Petr Štefek: Souhlas, já bych (tak jako autor) zase moc nadšený z kvality nebyl. A200 má už na první pohled kvalitnější výstup. Jsem asi zmlsaný RAWem (Do JPEG nefotím), ale vzorové fotky mi na první podled dost pripomínají výstup z nějakého lepšího kompaktu.

    Dotaz na Autora: Nešlo by k recenzi připojit jeden zazipovaný RAW, aby si to každý mohl doma v teplíčku a klidu vyvolat tak jak je naučený ?

  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    Autor
    27.05.2008 13:49

    Bobrs: RAWy urcite budou ale v tento moment to nas redakcni system neumoznuje. Ale pracuje se na tom ....

  • Bobrs
    Bobrs
    27.05.2008 17:37

    Michal Kupsa: Tak to je každopádně dobrá zpráva.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse