Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zaujimave... mozno belohorcova by tam nemusela byt..:) ale zaujimava kombinacia, playboy a kovovy kufrik..
:)
docela je to fajn...já bych snad přidala i šumák:)
libi moc ! barevne.....ostatni nevim.....
prima
vtipné
líbí se mi ty barvy
Řekl bych že je to nascenované a je tam hafo nečistot. trochu poretušovat v photoshopu by neuškodilo
libi, fajn svetlo a stiny
Tomáš Körber: děkuji za radu, ale nechci :)
pry tam mas hodne necistot :D....no tak fajn...jdu zase dal :))
jinak fotka moc pozitivne ladena...nevim jak to rict..ale usmal sem se nad ni!
mej se hezky luci :)
Asi jsem divnej, ale ten šum se mi tam líbí, jen bych tu lampu asi nechal celou a místo plejboje bych šoupnul třeba portrét Adiny Mandlové. :o)
Mělo by to kouzlo :)
zlomeného kouřícího chlápka v oblakách dýmu pod lampu a je to paráda. rozhodně NEretušovat - takhle je to fajn.
doprčic ...a přitom je to tak jednoduchý ...
ať je to co je to , je to tam..
kdybch se já pokoušel na týhle fotce něcio vylepšit, cokoliv co by mě mohlo napadnout by byl krok zpátky..
je to jak z filmu, ve kterým se s v příští vteřině může stát cokoliv ...
hm, pěkné
jo aha
vyybornaa atmo.farby velke +
5+ za atmosféru.
přitáhly mě ty barvy ..
:-)
Zuzka je pěkná šťabajzna, barvy mi ladí..
tohle je velmi povedene...
...
Příjemné zátiší:-)
S tím říznutým stínítkem se nemůžu nějak srovnat. Jestli nešlo poodstoupit, obětoval bych radši kousek kufříku.
Karel Jirkus: V čem by přidalo na zajímavosti neuříznuté stínítko? Právěže takto je pro mě fotka vyvážená...
hezký
:-)
skvelé, mne sa moc páči
som myslel ze som uz komentoval, fajna fajne foto, zaujalo
.... ty seš bezva pako!! ;-)
6-, i zleva víc natěsno a je to dokonalý
L.: Právěže, to je krásné slovo. Pra-věže.
these atmosphere is great
Bez komentáře :-)
Super :)
5+
pekne...
vynikající...!
...paci...
pekne, libi moc
pěkné, pěkné
velmi vyborne, ladenim barev mi to pripomina stare barevne plakaty nebo obaly knizek. a pak ten playboy jak rana na solar ;-)
husta kompozicia aj farbisky - paci dost a dost
Nútiš ma hodnotiť tvoje fotky ktoré sa mi vôbec nepáčia a nenachádzam v nich ani inšpiráciu,prepáč,ale inak to nevidím
prepáč Lucíja Davidom,nie Daliborom,ale Ty to dobre vieš,kdo Ťa supluje na mojich fotkach a vidia to aj druhí...,lutujem Ťa,zamysli sa,či nerobíš niečo iným,čo nechceš,aby druhí robili tebe
a prepáč,ja som nezačal
užasínám nad barvama
:-)