Letoun polské výroby Dromedár při startu na letecké show v Mladé Boleslavi.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobrý moment
Bezva fotka....Ale to letadlo...No,to je asi vážně polské:-)),to dělají ze starých dílů k Trabantům?:-))...Jééé,to je ošklivé letadlo:-))
Mě se to letadlo docela líbí. Je takové srandovní, jako kdyby se jim v Polsku srazilo několik letadel a oni z toho šrotu sestavili jedno funkční :o)
LT>Přesně tak:-)))) Vystihl jsi to úplně přesně:-))
možná ještě trochu místa před?
jo aerodynamika sa odsťahovala do Humpolce. Stromy v pozaí vytvárajú tvry ako vrtuľa a dosť do mýli, najprv som myslel, že za ním je ďalšie lietadlo.
Pekne
to letadlo je tak hnusné až je hezké .-)
;-)
Lado chtel bych se zeptat, jak posilas velke fotky, kolik Kb, celkem dlouho se mi tato otevirala (mozna mam dnes pomalejsi spojeni:D)
Karle, snažím se ve Photoshopu dostat co nejmenší kompresi JPEG, takže volím rozměr fotky s jednou hranou kolem 600 bodů a kompresi 12(minimální) nebo 11, tak abych se vešel do limitu 300kB.
bez mala 300kb!!! Bud trochu schovivavy vuci lidem s pomalejsim pripojenim (limit je 300kb, ale kdyz to jde bez vetsi ujmy, tak proc to "roztahovat"), fotka je ale pekna (viz. bodovani)
...diky za odpoved, ja to tak delam take. Pri otvirani jsem mel pomaly spojeni (mam kabel TV cca 300Kb/s)
...stejne, kdyz tak nad tim premyslim rikam si jak dlouho se vse otevira na 56 tel. modemu, vlastne kdo je spojen takto pomalu a neco ohodnoti tak je "borec"!
Super. Pohybove fotky mam rad.
to se Ti moc povedlo! chodím se dívat i na roudnické letiště
Tak je škaredé až je pekné.
parádní