V této oblasti je několik "mlýnů" na přečerpávání vody (vysoušení poldrů). Tady je ta nejdůležitější část, která vytlačuje vodu do kanálu o pár metrů výš. Normálně je uložena pod úhlem cca 15-20°.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zaujimave stvorenie, foto take obycajne
prázdno v popředí, cosi v PHR; 3+
rušivé kolem, ostrost mohla být lepší...jinak zajímavé místo a komentář 3+
Perla Negra: foto je dokumentační, jiné ambice nemá a sem jsem to dal jen proto, že je to asi poslední (ale objektem zajímavá) fotka z tehdejší série větrných mlýnů)
Monika Ježková "Bodlinka": "rušivé kolem" - souhlasím, "ostrost mohla být lepší" - tak to je dobrý;-) je to sken (několikrá zmenšený v PS s bikubickým ostřejším přepočtem), dále lehce přiostřený v tomto rozlišení. Malinko víc ostrosti a už by vylézalo přeostření, tak jsem už dál nešel. Možná by mi pomohlo pár tipů, jak dosáhnout takovách těch krásných ostrých snímků, kde není žádný šum atd. atd. Předem Ď. :)