Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
laciny
... finančně náročné :-))
laciný
ale botičky pěkný ;)
pekne
:-)
na mne je to taky laciny, i kdyz nepochybuju, ze bych se nedoplatil... :)
Takže finančně náročný,ale i tak laciný ... :o)
Tak nějakej časopis
... mě zajímají spíš ty další fotky :D
Ná dobre...
taky bych rád viděl další fotky ze série:D předpokládám, že tam už ta lacinná finančně náročná slečna plavky neměla:)
jo,dobré to je
to fotila rosenbergova stara, ne?
... finančně možna náročné, ale bohužel se investice nevyplatila ... dobré foto
evokuje ve mě starý časy Lea, tak ročník 92. Paráda
mě se líbí, ale to pozadí je strašné...
Glamour to rozhodne neni. Jako fotky do panskyho magazinu sou pekny.
Roman Holba: s pozadím nešlo nic dělat...bohužel :-)
:))
roztomile nevkusné:-)
sme na fotoaparat.cz alebo na pornostranke, sorry, ale tu som ocakaval inu uroven
Marko Gróf Čierny: ano, jsme na fotoaparat.cz
nevidím na tom nic nevkusného a už vůbec né pornografického. To, že modelka pohledem a drobnými gesty trošku svádí na tom není nic špatného 5+++
Pekna kocicka a asi jsem ji uz na nejakych zahranicnich strankach videl. Souhlas, pekne boticky :o)
+
Hm, proste je to forma podania, sposob akym sa tvari, ake ma pozy, ako je oblecena, je to dost nevkusne. Staci si vsimnut, ze aj v tejto kategorii hlasovali sami muzi, ktory budu hlasovat Pre nezavisle na tom ci to bude vkusne alebo nie.
Na uplne opacnom konci, dokonca odvaznejsia fotka, ale na urovni, naozaj vkusna a eroticka, ktora ma proste stavu:
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=633816&gal=photo
Je rozdiel podat zenu eroticky, sexualne a rozdiel podat ju ako lahku slapku. Alebo ma chce niekto presvedcit, ze nie presne takymto stylom sa foti to porno, ktoreho su plne ine stranky k tomu urcene? Preto si myslim, ze toto by nemalo na stranky typu fotoaparat.cz patrit.
Naopak ocenim pekne eroticke fotky, i akty (ktorych je zial malo, i preto ze mnohi rozdiel nevidia). Ja v tychto veciach vidim priepastny rozdiel.
Teda ak berieme do uvahy, ze fotka je hlavne o obsahu a nielen o technickych kvalitach.
kolíka a je to...