Téma dne "TAJEMSTVÍ STROMŮ" - čtvrtek 4.4.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    13.03.2024 18:50

    Hezký den všem fotografům,

    přikládám pravidla pro následující TD "TAJEMSTVÍ STROMŮ"

    PRAVIDLA:
    ---------------
    Fotografie mohou být nafoceny od vyhlášení tohoto tématu (13.3. 2024) až do 4.4. 2024.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie s datem pořízení, nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 4.4. 2024 od půlnoci do půlnoci. Hodnotí se slovně, bez bodů.

    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 5.4. do půlnoci pondělí 8.4. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte. Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod.

    VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě, volí nové téma TD a sčítá u něj body. Nové téma s krátkým popiskem napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž, která se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.
    ---------------

    Přeji všem dobré světlo.
    Adam

  • Marie
    Marie
    14.03.2024 16:26

    Bude to zase pěkné a zajímavé. Těším se. Díky.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    09.04.2024 03:13

    Výsledky Téma dne "TAJEMSTVÍ STROMŮ"

    Do TD bylo vloženo 43 fotografií od 17 autorů, body získalo 20 snímků. Trochu zamrzelo opomenutí závěrečného bodování dvěma autory.
    Děkuji všem za účast a hezké fotky.

    1.místo Míla Vildová - Vidím tě.. 28 bodů
    2.místo KáStefi - Sme tu s vami 9 bodů
    3.místo MaTal - Zakletá v bříze ... 7 bodů
    4.místo Rony Punch - ... - 6 bodů
    5.místo Karla Milcová - Bubu, tam se schováme! 5 bodů . . . . KáStefi - Lesný škriatok 5bodů
    . . . . Elimurka - Jednoušatec 5 bodů
    6.místo dpryl - Lesní tanec 3 body
    , , , , Lenka Klimtová - podvečerní sousedské rozhovory 3 body
    . . . . ZuM - Tajomstvo odhalené 3 body
    . . . . Míla Vildová - Už lezu ven.. 3 body
    7.místo dpryl - Břečťan 2 body
    . . . . Cimlerova - Památný... 2 body
    . . . . Elen O. - Život v koruně 2 body
    . . . . Míla Vildová - Tanečnice.. 2 body
    8.místo Petr52 - Ještěr 1 bod
    . . . . Elimurka - Smutný kůň 1 bod
    . . . . Veverka135 - Tenhle nekouše..:-) 1 bod
    . . . . Ma26rtina - Stáří… 1 bod
    . . . . MaTal - Kdo chce vidí, haf ... 1 bod

    Snad jsem na nikoho nezapomněla, když tak se ozvěte, opravím.
    Gratuluji KáStefi a MaTal na stupních vítězů, ale koukám, že mi práce opět zůstane na krku, :) jen musíte být trpělivý, vůbec mi nenapadá žádný námět, ale třeba Rumovník poradí. :)
    Ještě jednou všem velké díky za krásné fotky.

  • Rony Punch
    Rony Punch
    09.04.2024 09:24
    Reaguje na Míla Vildová 09.04.2024 03:13:

    "Výsledky Téma dne "TAJEMSTVÍ STROMŮ" Do TD bylo vloženo 43 fotografií od..." - zobrazit celý komentář

    Já se omlouvám, že jsem závěrečné bodování zazdila, upřímně jsem to úplně nepochopila, protože jsem u nikoho neviděla v popisu ty tři linky na fotky jen dodatek k názvu v mém případě název... Nicméně bych s pořadím asi tolik nezahýbala, Vaší fotku jsem měla na prvním místě "vidím tě", potom od Kástefi "sme tu s Vámi" a pak od Elimurky "jednoušatec" :)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    09.04.2024 09:33

    Gratuluji vítězům na bedně a všem díky za pěknou hru. Hezkých fotek bylo víc, žel jsou jen tři bodovaná místa. Míle patří dík za zajímavé téma i za bleskové vyhodnocení. K.

  • Marie
    Marie
    09.04.2024 13:12

    Přidávám se s gratulací Míle a ostatním na bedně vítězů...a těším se na další téma... jaké asi bude?

  • MaTal
    MaTal
    09.04.2024 13:42

    Děkuji všem, kterým stálo zato otevřít všechny tři fotografie (112) a zejména těm, kteří k nim něco napsali (3+6+8 komentářů). Zhlédnutí vyneslo jednu fotku na bednu, což mě překvapilo při tak rozlišném chápání tématu a následném hodnocení fotografií, děkuji.

  • MaTal
    MaTal
    09.04.2024 13:47
    Reaguje na Míla Vildová 09.04.2024 03:13:

    "Výsledky Téma dne "TAJEMSTVÍ STROMŮ" Do TD bylo vloženo 43 fotografií od..." - zobrazit celý komentář

    Díky Mílo a gratuluji! Co se držet základního téma a pro příště kameny a skály (mimo těch, které jsou obecně známé). To, co jsi zvolila (stromy), bylo úžasné a učí fotografy se dívat kolem sebe.

  • Petr52
    Petr52
    09.04.2024 14:04

    Blahopřeji Míle a ostatním na bedně.

  • KIV
    KIV
    09.04.2024 15:35

    Gratuluji Míle, fotka byla super.
    K tématu - třeba květen lásky čas.. ?

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse