Výsledky 8. Pražského FotoMaratonu

V sobotu 25. listopadu se konal 8. ročník Pražského FotoMaratonu v KC Zahrada - Praha. Byly vyhlášeny dvě kategorie, pro mobilní telefon a pro fotoaparát. Vítězům ceny předal Andrej Macenauer. Atmosféra akce byla skvělá, všichni fotili s nadšením. Děkujeme všem účastníkům, vítězům gratulujeme!

V sobotu 25. listopadu se konal 8. ročník Pražského Foto­Maratonu. Start i vyhlášení vítězů proběhlo v KC Zahrada. Byly vyhlášeny dvě kategorie, pro mobilní telefon a pro fotoaparát. Vítězům pogratuloval Andrej Macenauer. Pražský FotoMaraton byl letos součástí fotofestivalu Setkání Fotografů. At­mosféra celého fotofestivalu byla skvělá, všichni fotili s nadšením. Děkujeme všem fotografům za účast, vítězům gratulujeme a všem přejeme dobré světlo!

Startovní témata pro letošní ročník byla:

1. Myšlenka
  2. Symetrie
  3. Střípky času
  4. Silueta
  5. Odpočinek

Cílem každého soutěžícího fotografa bylo v daném pořadí vyfotit všechna témata, a to do časového limitu. Fotografie se nesmí upravovat a účastníci se musí pohybovat pouze po Praze.

Soutěžilo se o hodnotné ceny v čele se stativem Leofoto, který do soutěže věnovala společnost NGPro­.eu, následovaly poukazy na roční předplatné magazínu FotoVideo a knihy od nakladatelství Zoner Press.

Doufáme, že se zase potkáme se všemi na dalším pražském nebo šumavském FotoMaratonu.

A už se pojďme podívat na vítězné fotografie. Celkem bylo rozdáno 8 cen.