Funkce FA

  • 08.01.2024 19:52
  • Festa
  • 18
  • E.B.E
    E.B.E
    10.01.2024 22:03
    Reaguje na Festa 10.01.2024 21:24:

    "Ahoj Mirku, MSD, fotek i s těmi co jsem tenkrát smazal bych tu měl přes..." - zobrazit celý komentář

    Evidentně jsi nic nepochopil jak z Mirkova komentáře, tak z celé účasti na FA (proto jsem se i divil tvému povzdechu nahoře) Je úplně jedno, jak fotíš, nebo kolik tu máš fotek, stejně, jako je jedno, jestli někdo fotky jen vkládá a jinej zas nemá jedinou fotku. Stejně tak je jedno, jak fotkám rozumíš, nebo jakým způsobem popíšeš co se ti na fotce líbí, nebo nelíbí. Zdůvodňovat své téměř jednotné a vysoké hodnocení "pocitem", který nevyjádříš, je jen alibismus. Nevěřím, že máš "bezdůvodný pocit" dát šest, nebo pět, aniž víš proč. V takovém případě doporučuju nehodnotit vůbec

  • E.B.E
    E.B.E
    10.01.2024 22:13

    Je bohužel smutný, jak se tohle "pocitový" hodnocení dávat všemu pět, šest sedum, rozšířilo na FA . Vlastně tu už nejsou špatný, ani obyčejný fotky, ale jen samý nadprůměrný a dokonalý. Co je ještě horší, stejně tak i jejich autoři :-(

  • Festa
    Festa
    Autor
    10.01.2024 22:57
    Reaguje na MSD 10.01.2024 21:44:

    "Upřímně, Vašíku, učíš se “i jen sledováním fotek” nebo i komentářů u těch..." - zobrazit celý komentář

    Pro mě je nejlepší komentář, který upozorní na chybu a řekne i jak to udělat lépe. :-)
    V

  • Festa
    Festa
    Autor
    10.01.2024 23:22
    Reaguje na E.B.E 10.01.2024 22:03:

    "Evidentně jsi nic nepochopil jak z Mirkova komentáře, tak z celé účasti na..." - zobrazit celý komentář

    Milý EBE. Jak vidno, zase jsem nic nepochopil, ale to ty víš asi nejlíp. Nikdy tě asi ani nenapadlo, že něco chápeš špatně ty. :-)
    Já vím, že nezáleží na počtech fotek a komentářů. Ani na tom, jestli někdo vkládá nebo nekomentuje. Akorát mi chybí ta komunikace mezi námi, co tu byla dřív.
    A jak máš rád ty přirovnání, nemusím být malíř a znát postupy při výrobě jeho výtvorů. Prostě se mi obraz líbí. A mám z toho dobrý pocit.
    O pravidlech fotky něco taky vím. Ale ne zase tolik, abych mohl někomu fundovaně radit.
    Bezdůvodně pocit? To je tedy pěkný blábol. :-)
    Pa V

  • MSD
    MSD
    11.01.2024 01:20

    Vašíku,
    jsem tady od roku 2007. Jsem přesvědčen, že v té době bylo daleko více kritických komentářů, mnohdy diskutovaných, odmítaných, rozhádaných, včetně osobního napadání. Taky tu byli “přátelé”, kteří se podporovali za každou cenu. Bylo méně “hodných uživatelů”. Povzdechy “dříve bylo líp” ale mají pravdu! Tehdy to byl lepší fotoportál než dnes právě tou kritičností a hádavostí. A asi i originalitou fotek.
    Dnes je více “hodných uživatelů” tvého typu a těch, co kritiku řeší blacklistem. Škoda! Proto volám to “méně pokrytectví, více smysluplné kritiky”.
    Pokud jde o přátelskou komunikaci, na to byl kdysi Facebook, ale dnes nevím, bo jsem boomer :-)
    Vašíku, nic ve zlém. Nechtěl jsem vést abstraktní diskuzi, a tak jsem tě využil jako konkrétní příklad “hodného uživatele”. Sorry!
    Tím jsem se vyčerpal k danému tématu a už se k němu nehodlám vracet! A to ani budu-li vyzván v případných dalších příspěvcích! Už takhle je to planá diskuze.
    S úctou,
    MSD

  • MSD
    MSD
    11.01.2024 01:20

    Předchozí příspěvek jsem poslal nedopatřením podruhé. Smazal jsem ho. Omlouvám se :-)

  • Festa
    Festa
    Autor
    11.01.2024 01:37
    Reaguje na MSD 11.01.2024 01:20:

    "Vašíku, jsem tady od roku 2007. Jsem přesvědčen, že v té době bylo daleko..." - zobrazit celý komentář

    Těšilo mě, eMeSDé. :-)
    Vašek

  • Lt. Dan
    Lt. Dan
    08.02.2024 10:01

    jeste bych zavedl funkci, ze kdyz se neda smazat a nebo zmenit vlastni hodnoceni tak by nebylo mozne (alespon 30 dnu po vlozeni - podobne jako na mpx) mazat vlastni vlozene fotky ... pripada mi, ze nekteri nasi kolegove vkladaji fotky ktere mazou, kdyz se ty jejich fotky nesetkaj s pozadovanym uspechem ... coz je skoda

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse