Takhle to vypadá v lese kousek od Prahy právě dnes. Do čerstvé trávy fouká vítr, ptáci zpívají a všude je naprosté ticho.
Originál cca. 10 Mpix.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5++
Zdá se mi to neostré a barva těch kmenů je nějak do fialova
To bude nejspis tim, ze duby jsou trochu dofialova :) Chtel jsem to trochu odfialovat, ale zase jsem to nechtel prehanet :-)
5++ líbí
pěkná
Divná barva.
duby do fialova? To spíš bylo světlem nebo nečím ne? nás teda nic o fialových dubech neučili a to chodím na školu na stromečky zaměřenou
4/5
Je to pekny, ta trava je --takova sametova-- :) Mozna bych se pro vetsi zdurazneni te travy nebal jeste vic oriznout shora, ty stromy tam nejsou dulezity, libi se mi v podstate jen ta cast, kde vyrustaji z travy. Nazev se mi nelibi, uz jsem videl zelenejsi zabery :)
S tou neostrosti je to potiz. Nemyslim si, ze by to bylo neostry, ale unsharp mask na vyssi stupen by nebyl naskodu.