Téma dne "HUDBA" - čtvrtek 4.1. 2024

  • E.B.E
    E.B.E
    05.01.2024 17:25

    Co nechápu, jak může administrátor, na žádost jakéhokoli jednotlivce, zasahovat do soutěže, která mu nepřísluší. Vždy šlo o soutěž, na které se domluvili běžní uživatelé mimo FA, aby nebyla nuda, vytvořili si pravidla, na kterých se domluvili, jen je časem začal administrátor zveřejňovat. Proto jediný, kdo může něco měnit, je vyhlašovatel soutěže (tj výherce soutěže minulé), který zodpovídá jak za sčítání, tak dodržování pravidel a s tím i případné vyloučení "porušovatele pravidel" ze soutěže. Pro FA jde o běžné fotky, hodnocené kýmkoli bez jakéhokoli omezení. Docela by mě zajímalo, jestli by stejně rychle reagoval na mou potřebu jakékoli změny (odpovím si sám. Ne )

  • Anassia
    Anassia
    05.01.2024 17:38
    Reaguje na MaTal 05.01.2024 16:55:

    "Ano, jak to vypadá, tak komentáře máme zablokované všichni, jen by mě..." - zobrazit celý komentář

    Vypadá to, že vkládání popisu do fotografie funguje, tak snad to bodování dopadne ;-)

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    05.01.2024 18:23

    Souhlas s E. B. E. tuhle soutěž jsme si vymysleli my fotografové před 20 lety, sama se během let cizelova... pravidla jsme si sami ladili... a teď takový šlendrián.

  • Marie
    Marie
    05.01.2024 19:23

    Mne to bohužel stále nefunguje, i když jsem psala také adminovi hned. Nemůžu napsat u své fotky hodnocení... tedy první tři místa, jak to vidím já.

  • MaTal
    MaTal
    05.01.2024 19:42
    Reaguje na Marie 05.01.2024 19:23:

    "Mne to bohužel stále nefunguje, i když jsem psala také adminovi hned...." - zobrazit celý komentář

    Maruško, Ty tam nemáš u své fotky "upravit informace" (vpravo zelené písmo)? Pokud ano, tak na to klikni a otevře se Ti místo - "popis" k napsání Tebou vyvolených, M.

  • Tomava
    Tomava
    05.01.2024 19:55

    Nikde jsem v pravidlech nenašel, že ti, co nevložili fotografii, nesmí komentovat. Z mého pohledu je rozdíl mezi komentováním a hodnocením zcela zásadní. Kromě toho (jak píše Marie) v současné době není možnost komentovat ani pro účastníky TD.

  • Marie
    Marie
    05.01.2024 20:46
    Reaguje na MaTal 05.01.2024 19:42:

    "Maruško, Ty tam nemáš u své fotky "upravit informace" (vpravo zelené písmo)..." - zobrazit celý komentář

    Tak to asi půjde...diky.

  • MSD
    MSD
    05.01.2024 22:34

    Hele, a jste si jisti, že když jste vložili fotografii do galerie TD, jste automaticky jejími členy? Kde se to píše? (Protože komentovat mohou pouze členové.)

  • Raul Zelený
    Raul Zelený
    05.01.2024 22:58
    Reaguje na MSD 05.01.2024 22:34:

    "Hele, a jste si jisti, že když jste vložili fotografii do galerie TD, jste..." - zobrazit celý komentář

    Přesně tak. Každý člen by se měl prokázat platnou legitimací a zaplacenou známkou. Jinak neuvěřím, že je členem.

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    05.01.2024 22:59

    MSD, výborná myšlenka... dost mě baví, nechci tady tomu tady moc lichotit ale pomalu se ocitám v románu F. Kafky:-D

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse