-
Diskuse ke galeriím |
12
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
7
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Dotazy a připomínky |
4
příspěvky za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
2
příspěvky za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
ad africké země: pokud si nepřejí být fotografováni, RESPEKTUJTE TO VŽDY.
Add placení za focení. NIKDY! (ani propisky apod.) podporujte jen sofistikovanější žebrání. Seznamte se s nimi, pobuďte s v jejich společnosti, zajímejte se jak žijí... pustí vás k sobě. Buďte trpělivý:-)
jinak výše uvedené platí vlastně všude
jo a Cuba: focení v poho, jen furt pozujou..španělština otevírá dveře, ctěte jejich zvyky
Velmi uzitecne, DIK
opravdu fajn čtení - dobrá práce
Rád jsem si článek přečetl, díky!
jsem zvědav hlavně na pokračování...podle názvu bude pro mě myslim ještě víc užitečné než toho. Nicméně pokud by autor měl chuť, tak myslim, že nejenom já bych byl rád, kdyby tuto problematiku probral nejvíc do hloubky, jak to jenom bude možné. Co mi ale zvedlo mandle bylo chování Carrefouru...co je moc to je moc
líbí se mi téma, článek skoro také, ale fota skoro vůbec... :P
eh, oprava: nikoli podporujte, ale podporujete sem chtěl napsat. sorry
Dovolil bych si trochu upřesnit foto na železnici. Správně je uveden odkaz na zákon o dráhách a klíčové rozdělení na místa veřejnosti přístupná a nepřístupná. Označení vnitřního předpisu je zavádějící. V praxi ale platí, že mimo míst označených tabulkou zákaz foto (osobně nevím o žádném na rozdíl od letišť a voj. objektů) můžete z míst veřejnosti přístupných fotit cokoli železničního, tedy i toho "hradláře", přesněji měl autor zřejmě na mysli funkci signalisty. Existuje početná skupina fotografů, kteří prakticky nedělají nic jiného a jejich činnost byla na rozdíl od minulosti těmito normami de facto legalizována.
Pro Miress - Kubu neznám, doporučuji dát dotaz na MZV nebo probrowsit net - tedy co se paragrafů týká. Che (Caminante)u kus níže má zkušenosti z Kuby.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).