-
Diskuse ke galeriím |
16
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
12
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Dotazy a připomínky |
9
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
2
příspěvky za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
Dotaz na redakci: Je/bude tedy možné do TD vkládat série?
Ano, ano...nastavili jsme lednove TD tak, ze je povoleno vkládat i serie...
"Ano, ano...nastavili jsme lednove TD tak, ze je povoleno vkládat i serie......" - zobrazit celý komentář
Děkuji :-)
TD "Neodolatelné pokušení" už tento čtvrtek 3.1. !!!
Přeji všem krásného Silvestra...a nezapomeňte fotit :))) ...tradičně připomínám pravidla:
Pravidla VELMI STRUČNÉ:
Fotografie se vkládají JEN ve čtvrtek 3.1. – celých 24 HODIN. Hodnotí pouze soutěžící tak, že napíšou do popisku své fotografie vítěze na 1.-3. – hodnotit můžete do pondělí 7.1. 23:59
Pravidla podrobnější/doplňující:
1) Nové téma dne je "Neodolatelné pokušení". Foťte, přemýšlejte, inspirujte se (...nemělo by se hledat v archivu, ale v krajním případě je to povoleno...)
2) VKLÁDÁNÍ fotek do soutěže = ve ČTVRTEK 3. ledna od PŮLNOCI do PŮLNOCI
3) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link) Hodnotit můžeš už od čtvrtka až do pondělí 7.1.
4) vložit můžeš MAX 3 fotky
PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
Tento den (čtvrtek 3.1. 2019) od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené V tento den ale PRO tento den :).
Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora nebo i své vlastní.
Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně.
Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsící.
(= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie nebo nejlépe pošle adminům (redakcezavinacfotoaparat.cz)
Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
(ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii)
už se těším na Vaše fotky :-)
Hmmm - většinou mají všichni ponechané bodování... :-(
OMLOUVÁME SE, UŽ NAPRAVENO...dekuji
Úžasné, mávneš kouzelným proutkem a je vše napraveno. Děkujeme.
Skoro všechno :-)
https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/456155/?page=8a70f41c6715a19405d0665894c8b5b3
https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/456158/?page=8a70f41c6715a19405d0665894c8b5b3
"Dotaz na redakci: Je/bude tedy možné do TD vkládat série?..." - zobrazit celý komentář
mal som to stastie zhliadnut podla mna najlepsie fotky do TD v serii jedneho z mala skutocne tvorivych autorov tu, kde vsak zmizla? :-O 3:)
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).