• Anton Kováčik
    Anton Kováčik
    22.08.2007 13:37

    "vzhledem k nulové minimální ostřící vzdálenosti si ji však pořídí jen málokdo."

    Podľa mňa hlúposť nakoľko makropredsádka sa používa so zoomom a dovoluje ti dostat velke zvacsenie aj vo vacsej vzdialenosti od objektivu.

  • Jiří Palacký
    Jiří Palacký
    23.08.2007 09:39

    Nechápu to zaostření od 0 cm. Může mně to někdo vysvětlit ?

  • Koala Širokoúhelnický ministr bez portfeje
    Koala Širokoúhelnický ministr bez portfeje
    23.08.2007 14:15

    JP:

    To je jednoduché...na zahradě upadneš...na krku máš S5IS...a násada od nevhodně položeného krumpáče se ti zabodne do objektivu...a projde až na čip...Tomu se říká makro od 0cm.

  • Martin Ježek
    Martin Ježek
    23.08.2007 16:02

    Koala: tak to fakt koukam :-O

  • Rudi Klier
    Rudi Klier
    24.08.2007 07:39

    no nevim, ale pan rnechaval umi s takovim makrem kouzla ;o)

  • Adam Stráník
    Adam Stráník
    26.08.2007 18:56

    jak využiju video se stereozvukem, když ani ten samotnej mikrofonek tam určitě nestojí za nic? doufám, že to aspoň při přehrávání na foťáku má kvalitní 3d zvuk s aspoň pětipásmovym ekvalizérem:-D

    omlouvám se za OT, ale občas mě ty "klady" rozesmějou

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    27.08.2007 10:27

    ad makro - u kompaktu se vždy uvádí vzdálenost od předního členu objektivu...
    Možnost cvaknout např. list v protisvětle přímo na čočce není taky k zahození.

  • Stevo Durko
    Stevo Durko
    10.09.2007 12:10

    Aká rýchla musí byť pametová karta aby som mohol robiť video v plnom rozlíšení?, chcem kupit 8 GB, vďaka za odpoveď, recenzia samozrejme veľmi pekná.

  • Kosta Joanidis
    Kosta Joanidis
    13.09.2007 11:36

    stevo: jakkoli rychla

  • Zolty
    Zolty
    04.10.2007 15:21

    Foťák mám zhruba 2 měsíce a mám tyto poznatky:
    Velké minus si zaslouží krytka objektivu, která absolutně nedrží. Stačí lehce zavadit a odpadne - hrozí poškrabání objektivu.
    Velké plus naopak za videa. V režimu LP můžete na 2GB kartu uložit asi 28 minut záznamu v rozlišení 640x480, a to skutečně ve velmi vysoké kvalitě obrazu a slušným zvukem!
    Výrobcům musím dát ještě jedno mínus za to, že kompletní manuál dodává pouze na CD.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse