Téma dne "CESTA" - čtvrtek 1.8.

  • MSD
    MSD
    15.07.2024 18:27

    No to se ti povedlo! Zrovna dneska jsem tady někde napsal, že neopouštím zahradu. Buď budu hledat cestičku mravenců, kterých tady ale nemáme mnoho, nebo se budu muset zanořit ale opravdu hluboko mezi mozkové závity.
    No, nevím nevím … :-)))
    Možná radši srdce než prázdný mozek. Nebo umělá inteligence. Rozuměj, na zobrazení cesty potřebuju manželku, ale ta se zásadně nefotí. Tentokrát holt mám pech :-(

  • Tomava
    Tomava
    15.07.2024 21:26

    Snad se tema bude zamlouvat.

  • Tomava
    Tomava
    15.07.2024 21:29
    Reaguje na MSD 15.07.2024 18:27:

    "No to se ti povedlo! Zrovna dneska jsem tady někde napsal, že neopouštím..." - zobrazit celý komentář

    Jak tě znám, máš už (na rozdíl ode mne) několik nápadů, které výborně vyřešíš krásnými fotografiemi!! :-)) Bylo to připravené narychlo a opravdu mě nic nenapadá - ale to je ta cesta. T.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    15.07.2024 21:32

    Hezký den všem fotografům,

    přikládám pravidla pro následující TD "CESTA"

    PRAVIDLA:
    ---------------
    Fotografie mohou být nafoceny od vyhlášení tohoto tématu (15.7. 2024) až do 1.8. 2024.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie s datem pořízení, nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 1.8. 2024 od půlnoci do půlnoci. Hodnotí se slovně, bez bodů.

    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 2.8. do půlnoci pondělí 5.8. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte. Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod.

    VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě, volí nové téma TD a sčítá u něj body. Nové téma s krátkým popiskem napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž, která se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.
    ---------------

    Přeji všem dobré světlo.
    Adam

  • Marie
    Marie
    16.07.2024 07:30

    Téma se mi líbí - díky.

  • Tomava
    Tomava
    06.08.2024 01:05

    Soutěž skončila a tak se pokusím vložit vyhodnocení. Zúčastnilo se 18 autorů, fotografií bylo 31 (původně 32, jednu fotografii autor smazal). Hodnocení se ujalo 14 autorů s tímto výsledkem:

    1. místo Festa Služební cesta na měsíc 15 bodů
    2. místo MSD Dulcinea 12 bodů
    3. místo Paveljan Kam? 9 bodů

    Na dalších místech se umístili

    4.-6. místo s 6 body Cimlerova Cesta kolem Světa
    Míla Vildová "Život je cesta, ne cíl ...
    Tomava Cesta do neznáma...

    7.-8. místo s 5 body Petr52 Smích jako cesta k pohodě
    MSD Na Bělehrad!

    9. místo se 4 body Tomava Cesta k tichu

    10.-12. mísro s 3 body Tamy Cesta2
    Cimlerová ... a můžu jít
    Lenka Klimtová ... moje cesta ...
    13.-14. místo s 2 body Tamy Cesta3
    Marie ... a cestičky ...
    15.-.16. místo a 1 bod casablanca U cesty seděla kočka
    Petr52 Ovoce - cesta ke zdraví.

    Blahopřeji Festovi k vítězství a MSD a Paveljanovi k umístění na stupních vítězů.

    Doufám, že jsem to moc nespletl, pokud jsem někoho okradl tak se velice omlouvám, nebyl by v tom žádný úmysl, a zároveň Vás prosím, abyste mi takovou chybu oznámili, abych mohl zjednat nápravu. Předávám štafetu Festovi a těším se na nové téma. Tomáš

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    06.08.2024 01:25

    Blahopřeji vítězům a velký dík Tomášovi za super rychlé vyhodnocení. Těším se na nové téma, které nám Vašík vymyslí.

  • Marie
    Marie
    06.08.2024 12:50

    Ahoj, jsem ráda, že zvítězil Festa a jeho cesta. Gratuluji moc a ostatním na pěkném umístění též. Díky Tomavovi za vše. Již se těším co vítěz vymyslí a jaké bude tedy nové zářijové TD.

  • MSD
    MSD
    06.08.2024 13:08

    Gratuluji Vaškovi a Paveljanovi a, konec konců, všem, kteří svojí fotkou někoho potěšili :-)

  • Petr52
    Petr52
    06.08.2024 14:37

    Gratulace Festovi, Paveljanovi a MSD.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse