Téma dne "KREATIVNÍ FILTR" - čtvrtek 5.9.

  • MSD
    MSD
    07.08.2024 09:08

    Když mohu použít cokoliv, znamená to, že si mohu jednoduše koupit některý z kreativních filtrů, které jsou na trhu a cvakat?

  • MSD
    MSD
    07.08.2024 09:08

    .

  • casablanca
    casablanca
    07.08.2024 10:16

    A kde je, prosím, vyhodnocení minulého kola? Chtěla bych vědět, kdo toto téma vyhlašuje.

  • MSD
    MSD
    07.08.2024 10:53
    Reaguje na casablanca 07.08.2024 10:16:

    "A kde je, prosím, vyhodnocení minulého kola? Chtěla bych vědět, kdo toto..." - zobrazit celý komentář

    Viz Fórum/Nové diskuze, případně Nové komentáře/Téma dne “Cesta”. A zvítězil Festa :-)

  • MSD
    MSD
    07.08.2024 11:01

    Festo, to tě inspirovala Míla Vildová v TD Cesta?

  • Marie
    Marie
    07.08.2024 12:47

    Hmmm - tak to asi nedám - je mi to příliš cizí a vzdálené... ale třeba se něčemu přiučím.

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    07.08.2024 14:43

    Hezký den všem fotografům,

    přikládám pravidla pro následující TD "KREATIVNÍ FILTR"

    PRAVIDLA:
    ---------------
    Fotografie mohou být nafoceny od vyhlášení tohoto tématu (6.8. 2024) až do 5.9. 2024.
    Vkládejte max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie s datem pořízení, nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 5.9. 2024 od půlnoci do půlnoci. Hodnotí se slovně, bez bodů.

    Hodnoťte snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 6.8. do půlnoci pondělí 9.9. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte. Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod.

    VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě, volí nové téma TD a sčítá u něj body. Nové téma s krátkým popiskem napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz a k němu připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž, která se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.
    ---------------

    Přeji všem dobré světlo.
    Adam

  • Festa
    Festa
    07.08.2024 17:26
    Reaguje na MSD 07.08.2024 09:08:

    "Když mohu použít cokoliv, znamená to, že si mohu jednoduše koupit některý z..." - zobrazit celý komentář

    Úkol zněl jasně.
    Už Tě MSD vidím, jak si jdeš koupit nějaký filtr, aby sis ušetřil práci :-)
    Vašek

  • Festa
    Festa
    07.08.2024 17:30
    Reaguje na MSD 07.08.2024 11:01:

    "Festo, to tě inspirovala Míla Vildová v TD Cesta?..." - zobrazit celý komentář

    Chodil jsem po bytě a hledal téma. Slunečních jsem zkoušel vyfotit přes sito, ale nebylo to ono. Tak jsem použil trychtýř na filtr p4ekapávané kávy.
    Takže inspirace byla spíš že dřívějších fotek. Možná zrovna Míly nebo Drápky.:-)
    Vašek

  • Festa
    Festa
    07.08.2024 17:32
    Reaguje na Marie 07.08.2024 12:47:

    "Hmmm - tak to asi nedám - je mi to příliš cizí a vzdálené... ale třeba se..." - zobrazit celý komentář

    Je to Maruško jednoduché. Stačí zaguglit a potom to přijde samo. Uvidíš. :-)
    Vašek

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse