Téma dne "KREATIVNÍ FILTR" - čtvrtek 5.9.

  • Festa
    Festa
    18.08.2024 09:19
    Reaguje na Míla Vildová 18.08.2024 01:06:

    "Takový problém to zas nebude, zkus strčit objektiv třeba do kelímku bez dna..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Milo, jen bych pro jistotu doplnil, že ten půllitr je lepší prázdný. :-)
    Vašek

  • Festa
    Festa
    05.09.2024 22:18

    Děkuji za malou účast. Věřím, že se všichni zúčastní hodnocení soupeřů a bude tím splněno na 100% zadání "Soutěže".
    Vašek

  • Festa
    Festa
    09.09.2024 21:58

    Dobrý večer. Výsledky jsou sečteny.
    Zúčastnilo se 14 autorů s 30ti fotografiemi.
    Pozdě jsem si všiml, že fotografie od Natty, byla vložena proti pravidlům. Takže uděleny bod a ani případně bodování už nesehraje žádnou roli.
    Jinak je tedy bodování dokončeno. Za to a Vaši účast Vám děkuji.
    Aby vše bylo dle regulí, tak výsledky vyhlásím až zítra.
    Ahoj všem, Vašek

  • Festa
    Festa
    10.09.2024 00:01

    Tak už je zítra. :-) Tudíž úterý.
    1. místo Míla Vildová a Ospalec 12 bodů
    2. místo Maruška a Borůvky s 11 body
    3. místo Míla Vildová a Matěj s 10 body.
    Blahopřeji.
    Dále
    Lenka Klímtová Píseň beze slov 8 bodou,
    Festa Koukám a ... 7 bodů,
    KáStefi a Dopito, Annasia A teploty stoupají 5 bodů,
    Marie Ostružiny 4 body,
    KáStefi Moje milované, Lenka Klimtová 3 body,
    Casablanca Měsíčková, Tomana Pepř a sůl, Casablanca Sluneční abstrakce 2 body,
    Casablanca TD Kreativní filtr, Grga prdič Pán Tau odchází a Festa ..nemám slov.
    Natty byla s jedním darovaným bodem vyloučena, pro nesplnění pravidel.
    Ještě jednou Vám děkuji za účast a vlastně za 100% účast při bodování.
    Doufám, že kdybych se spletl při sčítání, tak to nebude mít vliv na první místo.
    Snad ještě prosba pro příště, nedávejte jako název fotky ... tři tečky. Při bodování hodně lidí dává do textu hodnocení taky tečky a dost mě to mátlo. :-)
    Přeji všem krásné dny.
    Vašek

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    10.09.2024 01:05

    Díky Vašíkovi za velice rychlé vyhodnocení a všem děkuji za udělené bodíky.
    Mám velkou prosbu, necítím se po nemoci ještě fit a několik dní tu nebudu. Moc ráda bych přenechala další TD Marušce, která byla těsně za mnou. Snad to nebude nic proti pravidlům a pokud všichni souhlasíte a hlavně Marie, moc by mi to pomohlo.

  • Festa
    Festa
    10.09.2024 01:18
    Reaguje na Míla Vildová 10.09.2024 01:05:

    "Díky Vašíkovi za velice rychlé vyhodnocení a všem děkuji za udělené bodíky...." - zobrazit celý komentář

    Pravidla jsou od toho, aby se dala porušit.
    Ne vždy a všude, ale tady bych řekl, že oko přivřeme. :-)
    Hlavně se uzdrav.
    Vašek

  • Tomava
    Tomava
    10.09.2024 02:14

    Gratuluji Míle, Marii a Míle k vítězství a skláním se před rychlostí Vaškova vyhodnocení. A od Marie se těším na nové TD. Tomáš

  • Marie
    Marie
    10.09.2024 07:42

    Ahoooj, jako vždy jsem se těšila na vyhlášení výsledků po skončení TD. S velkou radostí jsem přivítala druhé místo. .. o bod jsem unikla starostem s novým TD. Ovšem jak jsem četla dále... určitě se toho Mílo ujmu. Téma už mám dávno vymyšlené pro případ, že bych někdy... takže odesílám do redakce... Jinak Mílo gratuluji Ti k prvnímu místu a třetímu též. Opět jsme se pobavili a potěšili fotkami v této neobvyklé a zajímavé soutěži., kterou pro nás tentokrát vymyslel Festa. Velice za to děkuji , původně jsem si myslela, že se nezůčastním... a jak to dopadlo. :-) Jsem ráda, že se mé fotky líbily.

  • KIV
    KIV
    10.09.2024 15:53

    Gratulace Míle i Marii, díky Vaškovi, TD bylo zase fajn, a těším se na další...

  • Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    10.09.2024 19:04

    Krásný večer všem,

    gratuluji Míle k vítězství a zbytku děkuji za účast.

    TD "KREATIVNÍ FILTR" jsem uzavřel: www.fotoaparat.cz/fotogalerie/galerie/397/

    A přípravil jsem nové TD "VELKÁ RADOST", které se bude konat ve čtvrtek 3. října.
    www.fotoaparat.cz/fotogalerie/galerie/400/

    Přeji hezký zbytek týdne a dobré světlo.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse