Téma dne "SYMETRIE" - čtvrtek 7.12.

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    12.12.2023 15:11

    Děkuji Ivce za neodolatelné téma a rychlé sečtení. Vítězům na bedně velká gratulace!
    Jak píše Vašík, pohled na realizaci se velmi lišil, mně se naopak líbily fotky, které byly o symetrii, ale zas tak symetrické nebyly. Prostě, co člověk, to názor :)
    Součet mi ale vyšel mírně jinak pro 3. a 4. místa:
    3. Gaby: Svatá trojice - 11 bodů (2 3 1 3 1 1)
    4. Petr52: Na výstavě - 10 bodů (2 2 3 1 2)
    5. Atropina: Tři věže - 8 bodů (1 3 2 2)
    6. Věra Rothová: Jiné než ostatní - 7 bodů (2 2 1 2)
    Sčítala jsem od konce. Prosím ještě někoho, aby to překontroloval, jistá si nejsem. Stačí jen tyto 4 fotky, zbytek mi vyšel stejně. Díky :)
    Mějte se tu všichni fajn, Věra

  • Marimona
    Marimona
    12.12.2023 15:59
    Reaguje na Věra Rothová 12.12.2023 15:11:

    "Děkuji Ivce za neodolatelné téma a rychlé sečtení. Vítězům na bedně velká..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Věrko, myslím, že jsi započítávala i hodnocení Noodyho, ale bohužel jeho fotka byla ze soutěže vyřazena a tudíž i jeho hodnocení, když poposkočíš ve vláknu do nedělní diskuse, uvidíš komunikaci - taky jsem to zmiňovala ve výsledcích hodnocení :)
    Měj se hezky a zase někdy... :)

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    12.12.2023 16:06

    Aha, tak to se omlouvám, díky za vysvětlení.
    A jo, zase někdy :)

  • MaTal
    MaTal
    12.12.2023 16:43
    Reaguje na drapka 12.12.2023 12:55:

    "Díky moc Ivče za rychlé počítání a vyhlášení TD soutěže, gratuluji Gabymu,..." - zobrazit celý komentář

    Moniko, hlavně to přehodnoť Ty a navíc doufám, že to Ivana nepřijme. Nic jsi neporušila, a pokud by někdo vyfotil a poslal dvě sirky vedle sebe a dostal nejvíc bodů, tak bude první. Máme volbu, buď pravidla přijmeme i s tím, že se nám něco nelíbí, nebo se pokusíme na nich pro příště něco změnit, nebo prostě do takové soutěže nepůjdeme. Těším se, že Tě budu moci napsat i do své příští sčítací tabulky a teď připravíš s Gaby brzy téma dalšího TD, Mahulena.

  • Festa
    Festa
    12.12.2023 16:51
    Reaguje na drapka 12.12.2023 12:55:

    "Díky moc Ivče za rychlé počítání a vyhlášení TD soutěže, gratuluji Gabymu,..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Moni. Já nejsem až tak "Chytrej" a pokud je nějaké téma, se kterým si nevím rady, tak gůgluji a hledám nějakou nápovědu. Ono potom jde o symetrický objekt na fotografii, nebo symetrii celé fotografie, jako takovou.
    Vím, že mi to nemáš za zlé, /doufám/, že při prvním pohledu na fotku a nejen Tvoji, symetrii prostě nevidím.
    Proto jsem psal ještě o těch druhých kleštích.
    Vím, že na to vždycky jdeš těžší cestou, to Ti chválím.
    A nakonec si myslím, že se není potřeba vzdávat ve prospěch druhého.
    Pokud je bodování jasné. Nezáleží na jednom názoru.
    Moc Tě zdravím. Vašek

  • Jinka
    Jinka
    12.12.2023 18:12

    Gratuluji všem na bedně i pod bednou. Těším se na další téma. :)

  • KáStefi
    KáStefi
    12.12.2023 19:44

    Blahoželám všetkým, ktorí sa tohoto TD zúčastnili, nebolo ľahké. tápali sme, pátrali, čo symetria je a čo už nie :)
    Veľká gratulácia účastníkom na bedni.
    Ivano, počínala si si výborne :)

  • Tomava
    Tomava
    12.12.2023 19:58

    Rád bych blahopřál všem na stupních vítězů, všichni jsou tam zaslouženě (podle mého názoru). Ivana opět ukázala rychlost vyhodnocení i výborný management TD. A těším se na 4. leden 2024 (jestli se nepletu).

  • Petr52
    Petr52
    12.12.2023 20:24

    Gratuluji Gaby a Marimoně za umístění na stupních vítězů. U snímku drapky - Pečení si myslím , že nesplňuje zadání soutěže a to sice : Symetrie. To je můj názor, ale ten nikomu nevnucuji. Chápu, že to vyhodnocení nezmění, ale svůj názor chci aspoň vyjádřit.

  • drapka
    drapka
    12.12.2023 20:49
    Reaguje na Festa 12.12.2023 16:51:

    "Ahoj Moni. Já nejsem až tak "Chytrej" a pokud je nějaké téma, se kterým si..." - zobrazit celý komentář

    Ahojky Vašíku, vůbec se nezlobím, chci jen, aby to bylo správné a proto se prvního místa vzdávám (i když si stojím za svým :-))), ......jsem zvědavá co vybere Gaby za nové TD, těším se M.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse