Prosím o zrušení Black listu

  • 27.03.2023 10:31
  • KIV
  • 128
  • E.B.E
    E.B.E
    07.01.2024 17:26
    Reaguje na KIV 07.01.2024 16:50:

    "Ano, taky jde i o to, že když vím že za 4 hvězdy nebo míň mám šanci tak..." - zobrazit celý komentář

    Co to pořád meleš o třech místech? Tak buď je blacklist potřebnej, nebo ne. Jakej je rozdíl, jestli jsi na blacklistu druhá, třetí, nebo desátá ? A nepřipadáš si divně, když tady obhajuješ blacklist, používáš ho a zároveň si stěžuješ, že tě na něj někdo umístil, nebo ti brání dát upřímné hodnocení ? Zamysli se nad sebou :-(

  • KIV
    KIV
    Autor
    07.01.2024 18:37
    Reaguje na E.B.E 07.01.2024 17:26:

    "Co to pořád meleš o třech místech? Tak buď je blacklist potřebnej, nebo ne...." - zobrazit celý komentář

    Romane, uklidni se :-) V BL už dost dlouho nemám nikoho. BL byl vytvořen za nějakým účelem, aby (dočasně) uklidnil někoho komu přeskočí anebo se chová hulvátsky, tak aby ho tam někdo mohl dát než se on uklidní, a přesně na to jsem ho párkrát dočasně použila.. Řekla jsem jasně, že tři max na to stačí. Než neomezený zneužívaný BL, tak ano, radši nic. Ale v podstatě už je mi to skoro jedno. Jen je škoda že tak jak to je teď, neomezený a doživotní, způsobuje jen škodu - buďto jsou fotky nadhodnocené, nebo je pod nima mrtvo... Toť vše.

  • E.B.E
    E.B.E
    07.01.2024 18:48
    Reaguje na KIV 07.01.2024 18:37:

    "Romane, uklidni se :-) V BL už dost dlouho nemám nikoho. BL byl vytvořen za..." - zobrazit celý komentář

    Uklidní ? ...co to znamená ? ...než ti začne dávat vysoký známky a chválit fotky ? ...nepamatuju nikoho, kdo kdy použil BL z důvodu osobního, vulgárního napadání. Zato ho umí použít každej nováček s první vloženou fotkou, který se nedokáže smířit s názorem, že jeho fotku hned každej nevidí jako umělecký dílo, jak zrovna teď nějaký George. A tohle je to tvoje "uklidňování" ?

  • KIV
    KIV
    Autor
    07.01.2024 18:55
    Reaguje na E.B.E 07.01.2024 18:48:

    "Uklidní ? ...co to znamená ? ...než ti začne dávat vysoký známky a chválit..." - zobrazit celý komentář

    Vysvětlila jsem jasně, přečti si znova. A ono nejde jen o nováčky. A nikde není v profilu napsáno, jestli tam někdo nemá nikoho, nebo tam má půlku zdejšího osazenstva. A když umřeš, tak tím to taky nekončí, což je pěkné, že...

  • E.B.E
    E.B.E
    07.01.2024 19:02
    Reaguje na KIV 07.01.2024 18:55:

    "Vysvětlila jsem jasně, přečti si znova. A ono nejde jen o nováčky. A nikde..." - zobrazit celý komentář

    Naopak. Máš to pomotaný a nic jsi nevysvětlila. Je naprosto jedno, jestli máš na BL jednoho, nebo deset a jestli je tam na měsíc, nebo dvacet let. Buď sem přicházíš s tím, že chceš slyšet názory ostatních na svůj výtvor a pak si nemůžeš diktovat, kdo to bude, což by naprosto ztratilo smysl, nebo se sem přicházíš "pochlubit" s pocitem, že tvé fotografie si žádné připomínky nezaslouží a pak má BL svůj smysl. Nic mezitím neexistuje. Pokud už někdo opravdu útočí na tvou osobu a nevyjadřuje se k fotografii, používá hrubé výrazy, pak je tu tlačítko "nahlásit" a zbytek zařídí admin

  • E.B.E
    E.B.E
    07.01.2024 19:14

    A nejlepší je kombinace blacklist/mazání fotek. A tak například zmíněný "nováček" (jde o nováčka, nebo jen zdvojený účet) vloží fotku, když obdrží kritiku, dá uživatele na BL, fotku smaže a vloží znova, čímž se jaksi fotka "zlepší" a kritika je ta tam :-) Na jiných serverech mazat fotku nelze, případně po nějaké době. Běžně týden, až si ji stihnou ostatní prohlídnout

  • KIV
    KIV
    Autor
    07.01.2024 19:15
    Reaguje na E.B.E 07.01.2024 19:02:

    "Naopak. Máš to pomotaný a nic jsi nevysvětlila. Je naprosto jedno, jestli..." - zobrazit celý komentář

    No vidíš. Kde jsem řekla, že BL se používá že nechci slyšet názory ostatních na svůj výtvor? To bych asi nevytvářela tohle vlákno, ne? BL by měl být podle mne použit k obraně proti hulvátům, a to dočasně. Buď se hulvát omluví, nebo se pak nahlásí, dle potřeby.

  • E.B.E
    E.B.E
    07.01.2024 19:18
    Reaguje na KIV 07.01.2024 19:15:

    "No vidíš. Kde jsem řekla, že BL se používá že nechci slyšet názory..." - zobrazit celý komentář

    Nechci si furt "dopisovat". Už jsem ti odpověděl. Nepoužila jsi BL z důvodu hulvátství (tolik si ještě pamatuju) a na takový případ máš tlačítko "nahlásit". Admin může komentář smazat, navíc i hříšníkovi udělit ban

  • KIV
    KIV
    Autor
    07.01.2024 19:21
    Reaguje na E.B.E 07.01.2024 19:18:

    "Nechci si furt "dopisovat". Už jsem ti odpověděl. Nepoužila jsi BL z důvodu..." - zobrazit celý komentář

    Dobře. Tak vysvětli, na co tedy byl ten BL vytvořen? Jo a bany "odešly" zároveň s "radikem" - tak pře deseti lety, ne?

  • KIV
    KIV
    Autor
    16.01.2024 12:08

    No, takže moje shrnutí... Je pravda, že mi svět nerozsvítí, když budu moct hodnotit fotky tomu co o to nestojí a má mě v Ignore, a v podstatě je to jeho problém a jeho blbost. Ale co mi vadí, že neomezený a posmrtný IL způsobuje to, že lidi nadhodnocujou fotky a pod fotkama je často mrtvo, a věřím že je to tím hloupým neomezeným ignore listem. Ano, výhoda je, že tu nemusí být dozor, hlídač, který by tu případně rychtoval lumpy, někdo začne blbout, tak šup s ním do IL a je klid. No, problém tedy vidím jen v tom že je neomezený a celoživotní, stačily by tří nebo když to musí být i pět. Pak by to byl nástroj na umlčení případného lumpa, ale člověk by občas někoho musel vyhodit, když by jich tam bylo moc, čili by to bylo asi tak, jak to bylo zamýšleno, nemusel by tu být ve dne v noci dozor, ale byla by tu rychlá a okamžitá pomoc, když bychom potřebovali.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse