Prosím o zrušení Black listu

  • 27.03.2023 10:31
  • KIV
  • 127
  • MSD
    MSD
    15.02.2024 11:20
    Reaguje na Rumovník Pravý 15.02.2024 06:57:

    "já jsem tu působil v prvním období staré FA v letech 2006 - 8 přibližně a..." - zobrazit celý komentář

    A mámě dám pod stromek žvejkačku
    Aby si mohla žvejkat
    Než půjde spát
    Koupím ji v obchodě za kačku
    A pak ti řeknu
    Že tě mám rád
    :-)

    Já na blacklistu nemám nikoho, protože mě mají všichni rádi a já mám také všechny rád.

  • KIV
    KIV
    Autor
    15.02.2024 13:53
    Reaguje na MSD 15.02.2024 11:20:

    "A mámě dám pod stromek žvejkačku Aby si mohla žvejkat Než půjde spát Koupím..." - zobrazit celý komentář

    Za kačku už ani v Polsku...

  • MSD
    MSD
    15.02.2024 14:31
    Reaguje na KIV 15.02.2024 13:53:

    "Za kačku už ani v Polsku......" - zobrazit celý komentář

    Kazíš mi romantiku.
    Já jsem chtěl, aby vyniklo dobro proti nenávistné obsesi.
    Já totiž opravdu věřím, že i v něm je - kdesi hluboko - něco dobrého…

    třeba játra.

  • Petr52
    Petr52
    15.02.2024 21:06
    Reaguje na Rumovník Pravý 15.02.2024 06:57:

    "já jsem tu působil v prvním období staré FA v letech 2006 - 8 přibližně a..." - zobrazit celý komentář

    Z naprosto stejných důvodů jako ty jsem si dal EBE na BL. Je tam osamocen a rozhodně neplánuji mu tam dát společníky. Kdo fotí má právo kritizovat druhé , kdo ne , tak ....

  • E.B.E
    E.B.E
    16.02.2024 10:16

    Ty vaše "důvody" pro umístění někoho na BL jsou stejně upřímné, jako vaše hodnocení. Nejenže nejsem jediný bez fotografií na FA, ale nevěřím, že kdybych fotky jen chválil a nejnižší udělené číslo by byla pětka, kdokoli z vás by si mě tam přidal :-) Každopádně mi to nijak nenarušuje spaní, ani nenutí zakládat fóra ke zrušení blacklistu.

  • ADAM AM
    ADAM AM
    24.02.2024 10:32
    Reaguje na Rumovník Pravý 15.02.2024 06:57:

    "já jsem tu působil v prvním období staré FA v letech 2006 - 8 přibližně a..." - zobrazit celý komentář

    Jsem tu kontinualne s nejakymi prestavkami od r. 2004/05. Troufam si tvrdit, ze trochu znam bacground a zdejsi vyrazne osobnosti. On by ty co zustaly, clovek uz dnes pomalu na prstech spocital. Na BL nemam tusim nikoho a clovek co ma o foceni seriozni zajem, by mel podle meho byt rad za jakoukoli interakci. Prestal jsem na podobne mikrosocialni site vkladat. Cela nase spolecnost je nemocna. Kdejaky trouba se dnes hlasi o vysostne pravo byt troubou a nosit hrde vlajku a nasivku trouby na srazu troubu a my protoze se mame lip nez si zaslouzime, mu to milostive povolime. Tady se roky diskutuje o necem, co je nad slunce jasne. Kdyz zrusite BL, zadny dnesni precitlively novy potencialni zakaznik neunese vic, nez dve kritiky po sobe. Nebude vkladat, nepojede na expedici, neudela si rekvalifikacni kurz, nezalozi si galerii. Rozjede karieru na onlyfans a zdejsi prijmy budou co? nizsi ..... va nizsi. Zacneme vychovavat nesebestrednou psychicky odolnou a nazorove konzistentni mladez a za 40 let at nam prijdou na hrob ukazat fotky. Jen se tu mlati prazdna slama. Ale rad jsem zahledl stare zname mile tvare. Hlavne hodne zdravicka.

  • Lt. Dan
    Lt. Dan
    18.03.2024 23:21

    ja na BL nikoho nemam ... uz me svrbely prsty, ze tam dam EBEho (za to, jaka to je fotograficky nesignifikantni existence) a nebo ted naposled tosuka (za to, jaka je to pomstychtiva potvurka), nakonec jsem tam ale nedal nikoho ... zato ja jsem uz na BL mininalne u Uniona a pak u "M A T o" ...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse